DESCHIDEREA ANULUI UNIVERSITAR 2020-2021

Deschiderea anului universitar 2020-2021 la Facultatea de Inginerie Electrică și Știința Calculatoarelor se va organiza pentru anii I de la programele de licență pe programe de studii conform programului de mai jos.

Având în vedere contextul situației epidemiologice naționale, determinată de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2, studenții vor intra în sală, neînsoțiți, pe baza listelor postate în program, cu respectarea tuturor normelor de distanțare și de igienă stabilite de autorități. Purtarea măștii de protecție este obligatorie.

Studenții anii II, III și IV din ciclurile de licență și studenții de la masterat vor participa la desfășurarea activității didactice aferentă anului universitar 2020-2021, semestrul I, conform programării din orar începand cu 5.10.2020.

Vă dorim mult succes în noul an universitar și vă așteptam cu drag!

Programul de desfașurare a întâlnirilor cu studenții din anii I licență:

Sălile N I 1, N I II și MA – Corpul N, Str Politehnicii nr. 1
Sala V IV 7 – Corpul V, Str. Str. Mihai Viteazu nr. 5