Companiile vin la întâlnire cu studenții IESC!

Vineri, 23 februarie 2018, în intervalul orar 9:00 – 17:30 la Aula Sergiu T. Chiriacescu

Companiile vor fi pezente cu standuri, cu prezentări de pachete de programe pentru studenți și cu diverse activități interactive cum ar fi: Speed Challenge (programare a unor automate programabile), PuzzleIT, Atelier embedded, Stabilus Automation Challenge, Instrumente de testare funcțională a PCBA-urilor, Inițiere în Arduino. La finalul zilei se va organiza o tombolă cu premii atractive!

Sunt invitați să participe la eveniment toți studenții din facultate.

Agenda zilei poate fi consultată [aici] - rev.3

Pentru detalii organizatorice privind participarea și înscrierea la activități, vă rugăm să urmăriti Avizierul electronic al facultății.

Companii participante: Benchmark Electronics, Siemens Industry Software, Miele Tehnica, Continental Automotive Systems, Autoliv, Siemens CT, eASIC Corporation, Waters România, ATOS, NTT DATA România, Stabilus, Tehmin Brașov, Preh România, Tata Technologies, Kronsoft Development, Nobug Consulting, Cerner CareersBenchmark Electronics, Siemens Industry Software, Miele Tehnica, Continental Automotive Systems, Autoliv, Siemens CT, eASIC Corporation, Waters România, ATOS, NTT DATA România, Stabilus, Tehmin Brașov, Preh România, Tata Technologies, Kronsoft Development, Nobug Consulting, Cerner Careers.